Kepez Kent Ormanı

Kepez Kent Ormanı

Kepez Belediyesi Kent Ormanı Antalya‘nın Kepez ilçesinde yer alan, insanları, şehrin monotonluğundan kurtarıyor. Yemyeşil doğayla buluşmak ve temiz havanın tadını çıkarmak isteyenler, kent ormanına gidiyorlar. Burada, ormanda yürüyüş yapabiliyor veya macera ormanında iyi vakit geçirebiliyorlar. Özellikle yaz aylarında, sıcaktan bunalanlar için mükemmel bir kaçış alanı oluyor.

Doğanın Tadını Çıkarın

Kent yaşamının birçok avantajı olmasına rağmen, insanları, doğadan koparmaktadır. Bu sebeple, insanların doğayla buluşabileceği ortamlar, son derece önemlidir. Kepez‘de yer alan Kent Ormanı, buraya yakın kişilere bir nefes alma imkanı sunuyor. Spor yapmak isteyenler, temiz hava eşliğinde spor yapabiliyorlar. Ayrıca, yaz aylarında sıcaktan etkilenen kişiler, birkaç derece daha serin olan Kent Ormanı’na gelebiliyorlar.

Piknik Yapabilirsiniz

Piknik yapmak, pek çok kişinin en sevdiği aktivitelerden biridir. Kepez’deki Kent Ormanı’na gelen kişiler, ailece piknik yapabiliyorlar. Bunun için orman içinde özel bir piknik alanı vardır. Kent Ormanının ziyaretçileri, piknik masalarında konforlu bir şekilde piknik yaparak iyi vakit geçiriyorlar. Çocuklar, macera ormanında eğlenebiliyor ve hayvanları yakından görebilme imkanı buluyorlar.