Hakkımızda

İSNOVA HOTELE HOŞGELDİNİZ

Yüksek kaliteli konaklama hizmetleri

Otelimiz doğanın dokusundan uzaklaşmadan son derece rahat ve konforlu odalarımızda harika bir şehir oteli deneyimi yaşatmak için kahvaltı dahil konseptiyle misafirlerini ağırlamaya başlıyor.

Otelimizin Restoranı Geleneksel Türk ve Dünya mutfağının yenilikçi sunumuyla yorumlandığı lezzetleri beğeninize sunuyor.

Odalarımızın tamamı son derece konforlu mobilya ve malzemeler ile donatılmış olup konforu ve rahatlığı en üst düzeyde yaşayabilmeniz için tasarlanmıştır.

Tüm odalarımızda ücretsiz Wİ-Fİ internet, büyük ekran LED TV, klima, ücretsiz kasa (laptop konulabilir), telefon, ücretsiz çay kahve seti ve su ısıtıcısı, minibar, yağmur duşlu banyo, banyoda akıllı ayna sistemi, saç kurutma makinesi, ücretsiz banyo ürünleri mevcuttur.

İsnova Hotel, Antalya Havalimanı’na sadece 5 km. uzaklıkta olup tesisimizin önünden tramvay hattı geçmektedir. Böylece havalimanı ve şehir merkezine ulaşım tramvay ile kolayca sağlanmaktadır. Ayrıca tesisimiz Antalya‘nın en büyük alışveriş merkezlerine sadece yürüme mesafesinde olup Lara plajına 8 km. mesafede konumlanmıştır.

MİSYONUMUZ

Isnova Otel olarak konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak güvenli ve rahat bir konaklama yapmalarını sağlamaktayız.
Ekibimizi günün değişen şartlarına göre sürekli geliştirerek ve yenileyerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya devam etmek için gerekli çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.
Üst yönetimi ve ekibi ile Isnova Otel, yenilikçi, takım ruhu ile hareket eden profesyonel hizmet kalitesini konuklarına sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün öncüsü olmaktır.
Konuklarımıza ve çalışanlarımıza olan davranışlarımızda karşılıklı saygı ve dürüstlük ilkemizi korumak,
Topluma, doğal çevreye ve insanlığa karşı olan sorumluluğumuzun bilincinde olmak,
Sürekli yatırımlarla yeni istihdam alanları yaratmak,
Bilgi çağının olanaklarını tüm hizmet alanlarımızda uygulamak,
Konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılamak temel hedefimizdir.

İLKELERİMİZ

Gelişen teknolojiden hizmetlerimizde faydalanarak sürekli iyileştirmeyi gerçekleştirmek.
Çevre şartlarına karşı hassasiyet göstermek.
Gıda üretimimizde hijyen kurallarına ve gıda güvenliğine hassasiyet göstermek.
Eğitimli personel ile kaliteli hizmet sunmak.
Güleryüz ve güveni tüm hizmetlerimizde ön planda tutmak.
Müşteri memnuniyetinde müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak.
Yasal şart ve mevzuatları tam olarak karşılamak.
Üstün kalitede hizmeti ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ POLİTİKAMIZ

Misyonumuz ve Vizyonumuzun bir yansıması olan kalite anlayışımız doğrultusunda sunduğumuz hizmetlerimizden duyulan misafir memnuniyeti, bizim için büyük önem arz etmektedir. Isnova-Group olarak misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek için kurumlarımızı ve süreçlerimizi geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyor, kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.
Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretmek, en iyi hizmeti verebilmek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek için, Tüm Isnova-Group çalışanları olarak Misafir Odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz.

56
ODALAR
1
RESTAURANTS
1
BAR